ECH-S1H122JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H122JZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-S1H122JZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECH-S1H122JZ.pdf
  • Mezua
ECH-S1H122JZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-S1H122JZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5882 pcs Datuen fitxa ECH-S1H122JZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Series ECHS(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECHS1H122JZ
PS1H122J
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.346" (8.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS)
Deskribapen zehatza 1200pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapazitantzia 1200pF