ECH-S1H104GZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H104GZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-S1H104GZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 2% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECH-S1H104GZ.pdf
  • Mezua
ECH-S1H104GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-S1H104GZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 2% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3464 pcs Datuen fitxa ECH-S1H104GZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm) Series ECHS(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECHS1H104GZ
PS1H104G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS)
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapazitantzia 0.1µF