ECE-V1VA330P
PanasonicPanasonic
ECE-V1VA330P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V1VA330P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Fitxak: ECE-V1VA330P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V1VA330Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V1VA330P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3468 pcs Datuen fitxa ECE-V1VA330P.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak ECEV1VA330P
PCE2049TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose