ECE-V1VA221P
PanasonicPanasonic
ECE-V1VA221P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V1VA221P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Fitxak: ECE-V1VA221P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V1VA221Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V1VA221P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3202 pcs Datuen fitxa ECE-V1VA221P.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 310mA @ 120Hz