ECE-V1HA3R3SR
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA3R3SR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V1HA3R3SR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Fitxak: ECE-V1HA3R3SR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V1HA3R3SRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V1HA3R3SR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6456 pcs Datuen fitxa ECE-V1HA3R3SR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 16mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak ECEV1HA3R3SR
PCE3087TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose