ECE-V0JA102UP
PanasonicPanasonic
ECE-V0JA102UP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V0JA102UP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: ECE-V0JA102UP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V0JA102UPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V0JA102UP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2743 pcs Datuen fitxa ECE-V0JA102UP.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak ECEV0JA102UP
PCE3173TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose