ECE-V0GA330SR
PanasonicPanasonic
ECE-V0GA330SR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V0GA330SR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD
Fitxak: ECE-V0GA330SR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ECE-V0GA330SRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V0GA330SR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 273309 pcs Datuen fitxa ECE-V0GA330SR.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 26mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3052DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose