ECE-T2DA332EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2DA332EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T2DA332EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Fitxak: ECE-T2DA332EA.pdf
  • Mezua
ECE-T2DA332EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T2DA332EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3838 pcs Datuen fitxa ECE-T2DA332EA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.65A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.328A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET2DA332EA
P10657
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm
Deskribapen zehatza 3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 65 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF