ECE-T2DA222EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2DA222EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T2DA222EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Fitxak: ECE-T2DA222EA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ECE-T2DA222EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T2DA222EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9382 pcs Datuen fitxa ECE-T2DA222EA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.06A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET2DA222EA
P10654
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 98 mOhm
Deskribapen zehatza 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 98 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF