ECE-T1HA273FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1HA273FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T1HA273FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: ECE-T1HA273FA.pdf
  • Mezua
ECE-T1HA273FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T1HA273FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6638 pcs Datuen fitxa ECE-T1HA273FA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.05A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.958A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET1HA273FA
P10634
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 27000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 15 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 27000µF