ECE-T1HA223FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1HA223FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T1HA223FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: ECE-T1HA223FA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-T1HA223FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T1HA223FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5536 pcs Datuen fitxa ECE-T1HA223FA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.15A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.923A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET1HA223FA
P10632
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm
Deskribapen zehatza 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 16 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22000µF