DSP2A-DC24V-R
PanasonicPanasonic
DSP2A-DC24V-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP2A-DC24V-R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Fitxak: DSP2A-DC24V-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DSP2A-DC24V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP2A-DC24V-R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11453 pcs Datuen fitxa DSP2A-DC24V-R.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series DSP Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3722
DSP2A-DC24V-R-ND
DSP2ADC24VR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.92 kOhms
Coil Power 300 mW Bobina korrontea 12.5mA