DSP2A-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DSP2A-DC12V-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP2A-DC12V-R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Fitxak: DSP2A-DC12V-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DSP2A-DC12V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP2A-DC12V-R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11618 pcs Datuen fitxa DSP2A-DC12V-R.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series DSP Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3723
DSP2A-12V-R
DSP2A-12V-R-ND
DSP2A-DC12V-R-ND
DSP2ADC12VR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 480 Ohms
Coil Power 300 mW Bobina korrontea 25.0mA