DS2Y-SL2-DC48V
PanasonicPanasonic
DS2Y-SL2-DC48V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS2Y-SL2-DC48V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: DS2Y-SL2-DC48V.pdf
  • Mezua
DS2Y-SL2-DC48Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS2Y-SL2-DC48V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5229 pcs Datuen fitxa DS2Y-SL2-DC48V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 33.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series DS2Y Erlazio mota General Purpose
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 48VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Coil Power -
Bobina korrontea 7.5mA