DS2Y-SL2-DC24V
PanasonicPanasonic
DS2Y-SL2-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS2Y-SL2-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: DS2Y-SL2-DC24V.pdf
  • Mezua
DS2Y-SL2-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS2Y-SL2-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5058 pcs Datuen fitxa DS2Y-SL2-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series DS2Y Erlazio mota General Purpose
Packaging Tube Beste izenak 255-1084
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala - Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Coil Power - Bobina korrontea 7.5mA