DMC261000R
PanasonicPanasonic
DMC261000R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMC261000R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
DMC261000Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMC261000R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 852471 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA
Transistore mota 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea Mini5-G3-B
Series - Erresistentzia - Emisorea Base (R2) -
Erresistentzia - Base (R1) 47 kOhms Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Beste izenak DMC261000RTR Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa - Deskribapen zehatza Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 300mW Surface Mount Mini5-G3-B
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 500nA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA Oinarriaren zati kopurua DMC26100