DMC2450UV-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2450UV-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMC2450UV-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N/P-CH 20V SOT563
Fitxak: DMC2450UV-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMC2450UV-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMC2450UV-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N/P-CH 20V SOT563 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 869274 pcs Datuen fitxa DMC2450UV-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea SOT-563
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 200mA, 5V
Energia - Max 450mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-563, SOT-666 Beste izenak DMC2450UV-7DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 37.1pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V
FET mota N and P-Channel FET Feature Standard
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza Mosfet Array N and P-Channel 20V 1.03A, 700mA 450mW Surface Mount SOT-563
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.03A, 700mA