CB1F-T-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-P-24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1F-T-P-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Fitxak: CB1F-T-P-24V.pdf
  • Mezua
CB1F-T-P-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1F-T-P-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18548 pcs Datuen fitxa CB1F-T-P-24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 14 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 28VDC - Nom
Series CB Askatu ordua 15ms
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 320 Ohms Coil Power 1.8 W
Bobina korrontea 75.0mA