CB1F-T-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-P-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1F-T-P-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Fitxak: CB1F-T-P-12V.pdf
  • Mezua
CB1F-T-P-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1F-T-P-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18938 pcs Datuen fitxa CB1F-T-P-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CB Askatu ordua 15ms
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Kontaktuen balorazioa (oraingo) 40A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 103 Ohms Coil Power 1.4 W
Bobina korrontea 117mA