CB1F-D-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-D-P-24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1F-D-P-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Fitxak: CB1F-D-P-24V.pdf
  • Mezua
CB1F-D-P-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1F-D-P-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4490 pcs Datuen fitxa CB1F-D-P-24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 14 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 28VDC - Nom
Series CB Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 320 Ohms
Coil Power 1.8 W Bobina korrontea 75.0mA