CB1F-D-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-D-P-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1F-D-P-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Fitxak: CB1F-D-P-12V.pdf
  • Mezua
CB1F-D-P-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1F-D-P-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2860 pcs Datuen fitxa CB1F-D-P-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CB Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 40A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 103 Ohms
Coil Power 1.4 W Bobina korrontea 117mA