AKT4H2111002
PanasonicPanasonic
AKT4H2111002 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT4H2111002
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Fitxak: AKT4H2111002.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 440 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
  • Mezua
AKT4H2111002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT4H2111002 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 440 pcs Datuen fitxa AKT4H2111002.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT4H Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay (2) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant