AKT4H211100
PanasonicPanasonic
AKT4H211100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT4H211100
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Fitxak: AKT4H211100.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 462 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
  • Mezua
AKT4H211100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT4H211100 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462 pcs Datuen fitxa AKT4H211100.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT4H Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay (2) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Kontrol-metodoa On/Off, Proportional (PID) Komunikazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AKT4H2111001
AKT4H2111001
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V