AKT21131001
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT21131001
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Fitxak: AKT21131001.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 337 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
  • Mezua
AKT21131001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT21131001 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337 pcs Datuen fitxa AKT21131001.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT2 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 5 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.343" (8.70mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount