AKT2111200
PanasonicPanasonic
AKT2111200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT2111200
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS REL/SS OUT
Fitxak: AKT2111200.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 395 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
AKT2111200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT2111200 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS REL/SS OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 395 pcs Datuen fitxa AKT2111200.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT2 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Irteerako mota Relay (2), Solid State Beste izenak 1110-3348
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 5
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Bistaratze mota LED - Dual Color Characters Erakutsi karaktereak - Altuera 0.343" (8.70mm)
Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Kontrol-metodoa On/Off, Proportional (PID)