AGN260S24
PanasonicPanasonic
AGN260S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN260S24
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN260S24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AGN260S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN260S24 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15214 pcs Datuen fitxa AGN260S24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak 255-2615 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 4.8 kOhms
Coil Power 120 mW Bobina korrontea 5.0mA