AGN260S12
PanasonicPanasonic
AGN260S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN260S12
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN260S12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AGN260S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN260S12 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19996 pcs Datuen fitxa AGN260S12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak 255-2614 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.44 kOhms
Coil Power 100 mW Bobina korrontea 8.3mA