AGN21009
PanasonicPanasonic
AGN21009 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN21009
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN21009.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AGN21009ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN21009 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30877 pcs Datuen fitxa AGN21009.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 6.75 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Bobina tentsioa 9VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 810 Ohms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 11.1mA