AGN21003
PanasonicPanasonic
AGN21003 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN21003
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN21003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AGN21003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN21003 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19762 pcs Datuen fitxa AGN21003.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 2.25 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak 255-1855
AGN21003-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 3VDC
Bobina mota Latching, Single Coil Bobina erresistentzia 90 Ohms
Coil Power 100 mW Bobina korrontea 33.3mA