6SEQP330M+T
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SEQP330M+T
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUMINUM 330UF 6.3V 20% (10
Fitxak: 6SEQP330M+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
6SEQP330M+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SEQP330M+T fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUMINUM 330UF 6.3V 20% (10 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 77760 pcs Datuen fitxa 6SEQP330M+T.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 58.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.17A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6SEQP470M
6SEQP470M
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 59284 pcs
Deskarga: 6SEQP470M.pdf
RFQ
6SEQP330M
6SEQP330M
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 56061 pcs
Deskarga: 6SEQP330M.pdf
RFQ
6SEPC680M+T
6SEPC680M+T
deskribapena: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H