6SEPC470MX+TSS
PanasonicPanasonic
6SEPC470MX+TSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SEPC470MX+TSS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 6SEPC470MX+TSS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
6SEPC470MX+TSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SEPC470MX+TSS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92261 pcs Datuen fitxa 6SEPC470MX+TSS.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ maiztasuna baxua 285mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P16423CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6SEPC560MX+TSS
6SEPC560MX+TSS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H