6SEP820M+T
PanasonicPanasonic
6SEP820M+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SEP820M+T
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 6SEP820M+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
6SEP820M+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SEP820M+T fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49611 pcs Datuen fitxa 6SEP820M+T.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series OS-CON™, SEP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 272mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.44A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P16417CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm
Deskribapen zehatza 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF