6SEP470M+TSS
PanasonicPanasonic
6SEP470M+TSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SEP470M+TSS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 6SEP470M+TSS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
6SEP470M+TSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SEP470M+TSS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147541 pcs Datuen fitxa 6SEP470M+TSS.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SEP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 210.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 4.21A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P16416TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 15 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF