2SK221100L
PanasonicPanasonic
2SK221100L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SK221100L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR
Fitxak: 2SK221100L.pdf
  • Mezua
2SK221100Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SK221100L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3917 pcs Datuen fitxa 2SK221100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea MiniP3-F1
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA Beste izenak 2SK221100LTR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 87pF @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 1A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount MiniP3-F1
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)