2SK2103T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SK2103T100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SK2103T100
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 2A SOT-89
Fitxak: 2SK2103T100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2SK2103T100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SK2103T100 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 2A SOT-89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 335515 pcs Datuen fitxa 2SK2103T100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea MPT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 1A, 10V
Power Dissipation (Max) 500mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA Beste izenak 2SK2103T100-ND
2SK2103T100TR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 2A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount MPT3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)