10SEQP56M
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SEQP56M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V T/H
Fitxak: 10SEQP56M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
10SEQP56Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SEQP56M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80922 pcs Datuen fitxa 10SEQP56M.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 85mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P122183
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm Deskribapen zehatza 56µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose