10SEQP270M+T
PanasonicPanasonic
10SEQP270M+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SEQP270M+T
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Fitxak: 10SEQP270M+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
10SEQP270M+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SEQP270M+T fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125236 pcs Datuen fitxa 10SEQP270M+T.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 58.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.17A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak PCE5060TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm
Deskribapen zehatza 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 270µF