PSAA18U-150-R-C4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA18U-150-R-C4
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Fitxak: 1.PSAA18U-150-R-C4.pdf2.PSAA18U-150-R-C4.pdf
  • Mezua
PSAA18U-150-R-C4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA18U-150-R-C4 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5983 pcs Datuen fitxa 1.PSAA18U-150-R-C4.pdf2.PSAA18U-150-R-C4.pdf
pisu 0.309 lb (140.16g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Series PSAA18U (18W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA18U-150-C4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSAA18U-150-R-C4
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.2A Kablearen luzera 59" (1.50m)