PSAA18U-150-R-C2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA18U-150-R-C2
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Fitxak: 1.PSAA18U-150-R-C2.pdf2.PSAA18U-150-R-C2.pdf
  • Mezua
PSAA18U-150-R-C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA18U-150-R-C2 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2776 pcs Datuen fitxa 1.PSAA18U-150-R-C2.pdf2.PSAA18U-150-R-C2.pdf
pisu 0.309 lb (140.16g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Series PSAA18U (18W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA18U-150-C2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSAA18U-150-R-C2
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.2A Kablearen luzera 59" (1.50m)
Homologazioak CE, cULus eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PSAA18U-150-R-CN1
PSAA18U-150-R-CN1
fabrikatzaileak: PHIHONG USA
deskribapena: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Stockean: 6101 pcs
Deskarga: PSAA18U-150-R-CN1.pdf
RFQ
PSAA18U-150
PSAA18U-150
fabrikatzaileak: PHIHONG USA