PDA012B-350C-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA012B-350C-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDA012B-350C-R
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 20-34.4V
Fitxak: PDA012B-350C-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
PDA012B-350C-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDA012B-350C-R fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 20-34.4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3149 pcs Datuen fitxa PDA012B-350C-R.pdf
pisu 0.331 lb (150.14g) Tentsioa - Irteera 20 ~ 34.4 V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Sarrera (min) 100VAC
Tentsioa - Input (Max) 136VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Connector
Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.20" W x 0.90" H (132.0mm x 30.0mm x 22.0mm) Series PDA
balorazio IP20 Energia (Watts) 12W
Beste izenak 993-1217
PDA012B-350C
PDA012B350CR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 77%
dimming - Deskribapen zehatza 350mA 20 ~ 34.4 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak CE, cULus