PDA012A-350S-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA012A-350S-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDA012A-350S-R
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 17-34V 350MA
Fitxak: PDA012A-350S-R.pdf
  • Mezua
PDA012A-350S-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDA012A-350S-R fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 17-34V 350MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2851 pcs Datuen fitxa PDA012A-350S-R.pdf
pisu 0.187 lb (84.82g) Tentsioa - Irteera 17 ~ 34 V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 132VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Female
Tamaina / dimentsioa 2.81" L x 1.33" W x 1.81" H (71.5mm x 33.8mm x 46.0mm) Series PDA
balorazio IP20 Energia (Watts) 12W
Beste izenak 993-1222
PDA012A-350S
PDA012A350SR
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota -
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna Level V
dimming - Deskribapen zehatza 350mA 17 ~ 34 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak cULus