OD9238-24HB
Orion FansOrion Fans
OD9238-24HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9238-24HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD9238-24HB.pdf2.OD9238-24HB.pdf3.OD9238-24HB.pdf4.OD9238-24HB.pdf5.OD9238-24HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD9238-24HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9238-24HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu 0.463 lb (210.01g)
Tentsio-tartea 17 ~ 26.4VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 92.5mm L x 92.5mm H Series OD9238
RPM 4000 RPM Energia (Watts) 13.20W
Beste izenak 1053-1670
OD9238-24HBX
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 50.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 70000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.280A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 90.0 CFM (2.52m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD9238-12LB-VXC5
OD9238-12LB-VXC5
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Stockean: 5902 pcs
Deskarga: OD9238-12LB-VXC5.pdf
RFQ
OD9238-24HBVXC10A
OD9238-24HBVXC10A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE
Stockean: 4265 pcs
Deskarga: OD9238-24HBVXC10A.pdf
RFQ
OD9238-12MB
OD9238-12MB
deskribapena: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Deskarga: OD9238-12MB.pdf
OD9238-24HB02A
OD9238-24HB02A
deskribapena: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Deskarga: OD9238-24HB02A.pdf
OD9238-12MB-VXC5
OD9238-12MB-VXC5
Deskarga: OD9238-12MB-VXC5.pdf
OD9238-24HB-VXC01A
OD9238-24HB-VXC01A
Deskarga: OD9238-24HB-VXC01A.pdf
OD9238-24HB-VXC5
OD9238-24HB-VXC5
Deskarga: OD9238-24HB-VXC5.pdf
OD9238-24HBVXC
OD9238-24HBVXC