OD9238-12MB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD9238-12MB-VXC01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9238-12MB-VXC01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD9238-12MB-VXC01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9238-12MB-VXC01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.590 in H2O (147.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 92.5mm L x 92.5mm H Series OD9238
RPM 4800 RPM Energia (Watts) 11.00W
Beste izenak OD9238-12MB-VXC01AX
OD923812MBVXC01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 55.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.900A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 118.0 CFM (3.30m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD9238-12MB-VXC
OD9238-12MB-VXC
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Stockean: 6971 pcs
Deskarga: OD9238-12MB-VXC.pdf
RFQ
OD9238-12MB-VXC5
OD9238-12MB-VXC5
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 6356 pcs
Deskarga: OD9238-12MB-VXC5.pdf
RFQ
OD9238-12LB-VXC5
OD9238-12LB-VXC5
Deskarga: OD9238-12LB-VXC5.pdf
OD9238-12MB
OD9238-12MB
deskribapena: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE