OD9225-12MSS10A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12MSS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9225-12MSS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD9225-12MSS10A.pdf2.OD9225-12MSS10A.pdf3.OD9225-12MSS10A.pdf4.OD9225-12MSS10A.pdf
  • Mezua
OD9225-12MSS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9225-12MSS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 92.5mm L x 92.5mm H Series OD9225
RPM - Beste izenak OD9225-12MSS10AX
OD922512MSS10A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD9225-12MSS5
OD9225-12MSS5
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Stockean: 14173 pcs
Deskarga: OD9225-12MSS5.pdf
RFQ
OD9225-12MSS
OD9225-12MSS
fabrikatzaileak: Orion Fans