OD9225-12MS10A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12MS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9225-12MS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD9225-12MS10A.pdf2.OD9225-12MS10A.pdf3.OD9225-12MS10A.pdf4.OD9225-12MS10A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD9225-12MS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9225-12MS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 92.5mm L x 92.5mm H Series OD9225