OD8025-24HHS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HHS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-24HHS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-24HHS01A.pdf2.OD8025-24HHS01A.pdf3.OD8025-24HHS01A.pdf4.OD8025-24HHS01A.pdf
  • Mezua
OD8025-24HHS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-24HHS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 3100 RPM Beste izenak OD8025-24HHS01AX
OD802524HHS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Noise 35.0 dB
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. 30000 Hrs @ 45°C