OD8025-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HHB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-24HHB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-24HHB.pdf2.OD8025-24HHB.pdf3.OD8025-24HHB.pdf4.OD8025-24HHB.pdf
  • Mezua
OD8025-24HHBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-24HHB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.19 lb (86.18g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 3100 RPM Beste izenak OD8025-24HHBX
OD802524HHB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Noise 35.0 dB
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 40.0 CFM (1.12m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8025-24HB
OD8025-24HB
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Stockean: 8983 pcs
Deskarga: OD8025-24HB.pdf
RFQ
OD8025-24HHB01A
OD8025-24HHB01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 10656 pcs
Deskarga: OD8025-24HHB01A.pdf
RFQ
OD8025-24HHS01A
OD8025-24HHS01A
Deskarga: OD8025-24HHS01A.pdf
OD8025-24HHB02A
OD8025-24HHB02A