OD8025-12MS10A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-12MS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-12MS10A.pdf2.OD8025-12MS10A.pdf3.OD8025-12MS10A.pdf4.OD8025-12MS10A.pdf
  • Mezua
OD8025-12MS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-12MS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 2500 RPM Energia (Watts) 960mW
Beste izenak OD8025-12MS10AX
OD802512MS10A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 28.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 30000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.130A
Errodamendu mota Sleeve Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 31.0 CFM (0.868m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8025-12MBIP5502A
OD8025-12MBIP5502A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Stockean: 10202 pcs
Deskarga: OD8025-12MBIP5502A.pdf
RFQ
OD8025-12MSS5
OD8025-12MSS5
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 16068 pcs
Deskarga: OD8025-12MSS5.pdf
RFQ
OD8025-12MS
OD8025-12MS