OD8025-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MBIP55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-12MBIP55
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-12MBIP55.pdf2.OD8025-12MBIP55.pdf3.OD8025-12MBIP55.pdf4.OD8025-12MBIP55.pdf
  • Mezua
OD8025-12MBIP55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-12MBIP55 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.19 lb (86.18g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 2500 RPM Energia (Watts) 960mW
Beste izenak OD8025-12MBIP55X
OD802512MBIP55
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 28.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant Ezaugarriak Auto Restart
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.130A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 31.0 CFM (0.868m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8025-12LSS10A
OD8025-12LSS10A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Stockean: 12001 pcs
Deskarga: OD8025-12LSS10A.pdf
RFQ
OD8025-12MB5
OD8025-12MB5
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 9459 pcs
Deskarga: OD8025-12MB5.pdf
RFQ
OD8025-12MB
OD8025-12MB