OD6015-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD6015-12HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD6015-12HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD6015-12HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.079 lb (35.83g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series OD6015
RPM 4500 RPM Energia (Watts) 1.08W
Beste izenak 1053-1230
OD6015-12HB01AX
OD601512HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 33.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.090A